Pozvánky do schránky | svatební oznámení, narozeninové pozvánky

20. 11. 2018 - Provozní doba v prosinci 2018
22. 10. 2018 - nové zimní oznámení Čemeřice
15. 10. 2018 - nové PFka N18, N22 a N24

Časté otázky

Na co se nejvíce ptáte...


Pošlete mi k pozvánkám i obálky?

Pokud je v popisu u zboží uvedeno „běžné dopisní obálky v ceně“, tak ANO.


Mám zpracovanou svoji grafiku pozvánek, můžete mi je pouze vytisknout?

Soustředím se pouze na zpracování a výrobu pozvánek, oznámení a novoročenek ze svých návrhů. Takže nikoli, dodanou grafiku netisknu, ani neupravuji.


Líbí se nám oznámení Slunečnice, ale chtěli bychom tam nějaké úpravy?

Napište mailem konkrétně jaké a já to posoudím a odpovím Vám. Počítejte s tím, že tyto úpravy budou pravděpodobně zpoplatněny a prodlouží termín zpracování objednávky. V případě, že se jedná o nějakou drobnost, poplatek neúčtuji. Zda je úprava drobnost či ne, posoudím já.


Máme představu jak by mělo naše svatební oznámení vypadat, zpracujete nám ji?

S největší pravděpodobností ne. Velice nerada se trefuji do představ jiných. Nehledě na to, že zpracovat nový vzor mi vzhledem k dalšímu pracovnímu vytížení trvá poměrně dlouho - i několik měsíců.


Jsem ze Slovenska a chtěl bych si u Vás objednat a nechat zaslat pozvánky, lze?

Ne. Ani jinam do zahraničí. Prodávám zboží a poskytuji služby výhradně v rámci ČR. Jsem živnostník, neplátce DPH a to mi přináší jistá omezení, která jsem prozatím ještě nenašla sílu překonat a řešit.


Mám doma tiskárnu a můžu si pozvánky vytisknout sám, pošlete mi tiskové podklady?

Ne, tiskové podklady zásadně nezasílám. Pouze hotové pozvánky nebo e-pohlednici určenou výhradně k rozesílání emailem.


Chtěl bych na pozvánku umístit i svoji fotku, půjde to?

Záleží na konkrétním vzoru. Je sice možné "plácnout" fotku skoro kamkoli, ale tak aby to i nějak slušně vypadalo - to zabere trochu času a přemýšlení a pár zkušebních výtisků. Základem "slušného" zpracování je kvalitní foto.
U fotek provádím jen základní úpravy, i tak počítejte s tím, že se cena zvedne o jednorázový poplatek za grafické práce a tiskové zkoušky - ten bude minimálně 200 Kč. Taky se prodlouží termín zpracování.
(U zboží, kde je fotka součástí nabízeného vzoru je případný příplatek vypsán u ceny.)


Tlačí mě čas, právě jsem se od manželky dozvěděl, že mi za měsíc bude 50 a měl jsem rozeslat pozvánky na mejdan. Potřeboval bych je mít doma co nejdřív, co pro to můžu udělat?

V případě, že Vám nevyhovují běžné termíny doručení můžete zažádat o Expresní vyřízení objednávky. U této služby jsou zkrácené termíny. Cena je 350 Kč.
Lze tak vyřizovat jen jednopoložkové objednávky, u kterých není v popisu zboží uvedeno nelze dodat expresně.
Více zde.

Všechny objednávky se snažím vyřizovat plynule a bez zbytečných odkladů. Termíny, které uvádím v obchodních podmínkách plním vždy, jsou to maximální doby pro zpracování korektur a odeslání zboží. Pokud je méně objednávek, stihnu vše i rychleji, ale nemůžu to nikdy dopředu garantovat, jelikož situace s objednávkami se mění každý den. Na prosby o zrychlené dodání (v rámci běžných termínů) budu reagovat nabídkou Expresního vyřízení objednávky.


nahoru