Pozvánky do schránky | svatební oznámení, narozeninové pozvánky

15. 12. 2018 - 3. 1. 2019 DOVOLENÁ
Zaslané objednávky zpracuji od 3. 1. 2019 Provozní doba v prosinci 2018

PozvánkoBLOG 2018


1. 3. 2018 | Růžová ostrožka - novotou vonící oznámení

Květinové oznámení s růžovou ostrožkou Skládané svatební oznámení v růžových tonech - Ostrožka

Dnešní zkušební tisk obstál a ostrožka může jít do světa.

Jedna z mých nejoblíbenějších zahradních květin - ostrožka nebo taky stračka. Tahle je jednoletá a vyrostla mi kdysi ve skleníku (seju květiny kudy chodím). Tentokrát se nejedná tak úplně o malovaný obrázek, základ je fotka upravená ve photoshopu.
Zvolila jsem formát DL na šířku s půlskladem. Je to vděčný formát na kombinaci textu a obrázků. Některé údaje schováte a jiné jsou zase vidět pořád. Dá se to všelijak kombinovat a rozhodně se na oznámení vejde i spousta doplňkových informací, které při vhodném rozložení nepůsobí rušivě.

Prozatím ještě Ostrožka nemá číslo a umístění na webu, ale to brzy napravím.

17. 1. 2018 | Sasanky - nové svatební oznámení

Květinové oznámení se sasankami Jednoduché svatební oznámení Sasanky - více verzí

Další květinový vzor - tentokrát sasanky. Kreslila jsem tužkou a barevnými pastelkami. Nakonec jsem barvy sjednotila a natónovala ve Photoshopu. Prozatím mám vytištěné vzorky svatebních oznámení a pozvánek. Podle zájmu pak dodělám další zboží. Oznámení je vystaveno zde.

Ještě k těm pozvánkám ke svatebnímu stolu - osobně mám pocit, že je daleko lepší než tisknout ke svatebním oznámením malé pozvánky, napsat text pozvání rovnou na oznámení. Zvláště pokud máte jen krátké sdělení - Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu (nebo na hostinu). Svatební oznámení se pak dá udělat ve dvou verzích, pro zvané a pro ty druhé (co se nenají :). Samostatná pozvánka je naopak vhodná pokud chcete přidat k pozvání i další instrukce a trochu více se rozepsat.

1. 1. 2018 | Novinka ve zpracování objednávek

Od Nového roku jsem přidala do formuláře objednávek možnost, nechat si zpracovat jednopoložkovou objednávku expresně. (Je ale pár výjimek, kdy to nejde - v popisu zboží je to pak uvedeno.)

Pokud si tuto možnost při objednávce zvolíte, termíny korektury i odeslání zboží zkrátím každý na dva pracovní dny (aby nedošlo k mýlce - 2 pracovní dny po dni přijetí objednávky korektura a 2 prac. dny po dni schválení korektury odesílám). Není to zadarmo, služba stojí 350 Kč. Zároveň ale máte v rámci expresního příplatku garanci, že zboží bude dodáno druhý den po odeslání - zasílám totiž službou EMS - u té, jako jediné, pošta toto garantuje.

Běžné termíny korektur i odeslání zboží jsou zde.

Já se samozřejmě snažím vyřídit každou objednávku plynule a svižně, ale nemám ráda, když se na mě naléhá (což bylo časté a proto jsem taky exresní vyřízení zavedla).
Pro ty z Vás, kdo spěchají (a ty, co by chtěli naléhat :), prosím, zvolte si expres. Díky!

1. 1. 2018 | Šťastný nový rok 2017

PF2018


nahoru