Pozvánky do schránky | svatební oznámení, narozeninové pozvánky

Aktuality
Od září (2022) už běží eshop naplno!

PozvánkoBLOG 2018


22. 12. 2018 | Krásné Vánoce

Přeji Vám v poklidu a pohodě prožité vánoční svátky.
Pavlína

Vánoční přání

28. 10. 2018 | Čemeřice na svatebními oznámení

Čemeřice kvete na přelomu zimy a jara - oznámení je tedy vhodné převážně pro tyto dvě roční období.
Podklady malované akvarelkama jsem do konečné podoby upravila ve photoshopu.

čemeřice - z pracovního procesu Zimní svatební oznámení Čemeřice ve formátu A6 se jmenovkama a pozvánkou svatební oznámení Čemeřice- formátu Dl na šířku

Prodejní informace zde

15. 10. 2018 | 3 nové PFka

3 novinky 2019

novoročenka N18 - Lesní potok, novoročenka N22 - na bruslích a novoročenka N24 - Jmelí a červená

29. 6. 2018 | Pivoňky, růže a stračky

Květinové oznámení s pivoňkama a stračkama Oznámení s pivoňkama a planýma růžema Oznámení s pivoňkama - tisk na papír ivory

V závěru svatební sezóny (tedy té, která se týká svatebních tiskovin - samotné svatby budou ještě 2 - 3 měsíce v plném proudu) ještě nová svatební oznámení. Pravděpodobně najdou plné uplatnění až příští rok.

Většinu oznámení tisknu na strukturovaný papír, jelikož ten se většinou jeví jako více exkluzivní než hladký. Ale plnobarevné vzory jsou ostřejší a jasnější na hladkých papírech. Takže sama mám trochu dilema, které tisky u těchto oznámení preferovat. Nechávám tedy na zákaznících :)

Na výběr jsou 3 druhy papírů - křídový papír je mírně lesklý (hedvábně - oficiálně má přídomek silk), hladký papír ivory je matný a opět i ten strukturovaný.

Tyto svatební tiskoviny (S20, S47) najdete zde

1. 3. 2018 | Růžová ostrožka - novotou vonící oznámení

Květinové oznámení s růžovou ostrožkou Skládané svatební oznámení v růžových tonech - Ostrožka

Dnešní zkušební tisk obstál a ostrožka může jít do světa.

Jedna z mých nejoblíbenějších zahradních květin - ostrožka nebo taky stračka. Tahle je jednoletá a vyrostla mi kdysi ve skleníku (seju květiny kudy chodím). Tentokrát se nejedná tak úplně o malovaný obrázek, základ je fotka upravená ve photoshopu.
Zvolila jsem formát DL na šířku s půlskladem. Je to vděčný formát na kombinaci textu a obrázků. Některé údaje schováte a jiné jsou zase vidět pořád. Dá se to všelijak kombinovat a rozhodně se na oznámení vejde i spousta doplňkových informací, které při vhodném rozložení nepůsobí rušivě.

Prozatím ještě Ostrožka nemá číslo a umístění na webu, ale to brzy napravím.

17. 1. 2018 | Sasanky - nové svatební oznámení

Květinové oznámení se sasankami Jednoduché svatební oznámení Sasanky - více verzí

Další květinový vzor - tentokrát sasanky. Kreslila jsem tužkou a barevnými pastelkami. Nakonec jsem barvy sjednotila a natónovala ve Photoshopu. Prozatím mám vytištěné vzorky svatebních oznámení a pozvánek. Podle zájmu pak dodělám další zboží. Oznámení je vystaveno zde.

Ještě k těm pozvánkám ke svatebnímu stolu - osobně mám pocit, že je daleko lepší než tisknout ke svatebním oznámením malé pozvánky, napsat text pozvání rovnou na oznámení. Zvláště pokud máte jen krátké sdělení - Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu (nebo na hostinu). Svatební oznámení se pak dá udělat ve dvou verzích, pro zvané a pro ty druhé (co se nenají :). Samostatná pozvánka je naopak vhodná pokud chcete přidat k pozvání i další instrukce a trochu více se rozepsat.

1. 1. 2018 | Novinka ve zpracování objednávek

Od Nového roku jsem přidala do formuláře objednávek možnost, nechat si zpracovat jednopoložkovou objednávku expresně. (Je ale pár výjimek, kdy to nejde - v popisu zboží je to pak uvedeno.)

Pokud si tuto možnost při objednávce zvolíte, termíny korektury i odeslání zboží zkrátím každý na dva pracovní dny (aby nedošlo k mýlce - 2 pracovní dny po dni přijetí objednávky korektura a 2 prac. dny po dni schválení korektury odesílám). Není to zadarmo, služba stojí 350 Kč. Zároveň ale máte v rámci expresního příplatku garanci, že zboží bude dodáno druhý den po odeslání - zasílám totiž službou EMS - u té, jako jediné, pošta toto garantuje.

Běžné termíny korektur i odeslání zboží jsou zde.

Já se samozřejmě snažím vyřídit každou objednávku plynule a svižně, ale nemám ráda, když se na mě naléhá (což bylo časté a proto jsem taky exresní vyřízení zavedla).
Pro ty z Vás, kdo spěchají (a ty, co by chtěli naléhat :), prosím, zvolte si expres. Díky!

1. 1. 2018 | Šťastný nový rok 2018

PF2018


nahoru